O mnie

Dzień dobry,

Mam na imię Katarzyna . Zapraszam Cię do mojego świata Makramy Draco. Od ponad 50 lat jestem w życiowej podróży. Każdy jej etap jest pełen różnorodnych doświadczeń.
Intuicyjnie szukałam przestrzeni, w której mogłabym twórczo wyrazić siebie. Kiedy  podczas wakacji dostałam od męża bransoletkę, chciałam ją udoskonalić. Poczułam w sobie silny impuls, że to właśnie dla mnie otwiera się możliwość tworzenia biżuterii.

Krocząc po drodze rozwoju duchowego zrobiłam wiele różnych ciekawych warsztatów, między innymi "Magiczny dwupunkt" czyli kreacji  w polu serca. Okazało się że mam ogromną łatwość "czytania" tam  informacji, które czuję widzę lub słyszę. Zaczęło się bardzo niewinnie od  pomocy najbliższym, dziś  wykorzystuję ten dar również do doboru „twoich” kamieni w tworzeniu indywidualnych zamówień biżuterii.

Wiele dróg życiowych przywiodło mnie  ostatecznie do obecnego miejsca. Robię sesje regresji w poprzednie wcielenia , sesje w polu serca oraz biżuterię, dlatego zdecydowałam się połączyć moje pasje w jednym  miejscu, na stronie Poznajdusze.pl

Życzę Tobie wszystkiego co najpiękniejsze, Kasia.