BRANSOLETKA 454

  • Dostępność: Brak Brak  (0 szt.)
    Czas realizacji: 21 DNI
  • szt.
  • 150,00 zł

Bransoletka z larimar wielkości około 6*11 mm i turkusu na czarnym sznurku , rozsuwany system zapięcia daje dużą rozpiętość rozmiaru od 17 do 23 cm lub według zamówienia 


Larimar jest niezwykłym kamieniem, niedawno odkrytym. Pomaga duszy odkryć prawdziwe powołanie, znaleźć swoją ścieżkę. Z larimarem łatwiej będzie wyjść ze wzorca "ofiary losu" i odzyskać kontrolę nad życiem; przynosi jasność myśli, aby płynąć z prądem, wybierać łatwiejsze drogi. Pomaga wziąć życie we własne ręce, wspiera w nadmiernym umartwianiu się, w stanach lękowych, pomaga zachować zimną krew w stresujących okolicznościach, ułatwia konstruktywne myślenie i rozwiązywanie problemów, pomaga odnaleźć i pozbyć się ograniczeń, które sami sobie stwarzamy. Larimar wzmacnia wewnętrzny spokój i kreatywność.

Turkus to także symbol hojności, szczerości i oddania. Ten kamień inspiruje do bycia szczerym z samym sobą. Pomaga zobaczyć siebie takiego, jakim jesteś naprawdę i zdefiniować, czego naprawdę od życia pragniemy. Dzięki jego działaniu można lepiej zrozumieć siebie, swoje pomysły i emocje - sprzyja myśleniu analitycznemu. Wzmaga chęć samorealizacji, pomaga rozwinąć naturalne zdolności i silne strony. Przynosi mądrość, dzięki czemu inspiruje do rozwiązywania problemów. Stymuluje kreatywność i pobudza wyobraźnię.